Винча
Посета библиотеци "Радоје Домановић" У Овсишту ПДФ Штампа Ел. пошта
Aутор текста Ивана Митић
петак, 15 април 2016 06:17

Ученици првог, другог, трећег и четвртог разреда издвојеног одељења у Винчи заједно су  са својим учитељима Момиром Марковићем, Мирком Радовановићем и Иваном Митић, посетили су обновљену библиотеку "Радоје Домановић" у Овсишту.

• Ученици су посетили школу, разгледали учионице и упознали се са другарима којима су том приликом уручили пригодне поклоне
• Посетили смо библиотеку „Радоје Домановић"-отворену у етно кући у Овсишту. Након тога су обишли целу етно кућу, видели поједине аутентичне предмете и упознали се са њиховом наменом.
• Дружење ученика је настављено уз фудбалску утакмицу, „ Између две ватре" и остале дечије игре.
Пуни лепих утисака излет смо завршили око 13.30h и у истој организацији, ученике испратили кућама.

ovs2ovs3ovsisteovs1

Последње ажурирано петак, 15 април 2016 06:18