Међународни дан толеранције ПДФ Штампа Ел. пошта
Aутор текста Ученички парламент
субота, 18 новембар 2017 23:54

У свету и код нас 16. новембар се обележава као дан који подсећа на поштовање и уважавање различитости.
Међународни дан толеранције обележен је и у нашој школи путем активности у којој су учествовали чланови Ученичког парламента и педагог школе.

Чланови Ученичког парламента издвојили су кључне информације у вези са толеранцијом и у виду презентације „Толеранција и ненасиље“ покушали да ученицима млађег узраста приближе дату тему. Кроз разговор и примере из свакодневног живота представили су начине превазилажења нетолерантности и дискриминације у школи.

Чланови ученичког парламента:
Марко Пантић VII/1
Магдалена Недељковић VII/1
Софија Чумић VIII/1
Никола ЧумићVIII/1
Аница Манојловић VIII/2
Драган Весић VIII/2
Софија Шевић VIII/2

Међународни дан толеранције
Чланови Ученичког парламента издвојили су кључне информације у вези са толеранцијом и у виду презентације „Толеранција и ненасиље“ покушали да ученицима млађег узраста приближе дату тему. Кроз разговор и ...примере из свакодневног живота представили су начине превазилажења нетолерантности и дискриминације у школи.

Чланови ученичког парламента:
Марко Пантић VII/1