Обавештења
Aутор текста Данијела Павлићевић
уторак, 22 јануар 2019 06:52

Драги ђаци,

Обавештавамо Вас да смо у сарадњи са компанијим LINK group обезбедили бесплатне online курсеве енглеског   језика.

ITAcademyкао део компаније LINKgroup овим курсевима пружа одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.

Уколико сте ђак од od V до VIII разреда и желите да унапредите своје знање енглеског језика позивамо Вас да се пријавите за беслатан online курс енглеског језикакод наставнице Ане Симић Милосављевић која ће одлучити ко ће добити могућност за похађање ових курсева.

Уколико будете били један од добитника, добићете поклон код са којим остварујете право на бесплатан курс. Након што добијени код унесете на страни пријаве добићете на мејл сва потребна упутства за похађање изабраног online курса.

Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.

Online курсеви енглеског језика ПДФ Штампа Ел. пошта
Aутор текста Управа школе
уторак, 22 јануар 2019 06:44

Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање

енглеског језика како би тиме себи отворили што више

могућности за даље образовање и развој каријере.

ЛИНК ЗА ПРИЈАВУ

Последње ажурирано среда, 23 јануар 2019 10:03